Firemní akceTrend eventTaste eventRomantické pobytyWellness novinyAqua unitedLetní táborySportovní soustředěníStanyAkce pro dětiHry a hlavolamyAquaparky, bazény, wellness hotely - vše o vodě

Máme velmi dobré virtuální kontakty. Máme skvělý systém pro naše portály. Nicméně časem jsme zjistili, že důležité je potkávat lidi na živo. Jeden osobní kontakt, setkání, pár slov je cennější než deset emailů. Dnes je virtuální téměř vše. A proto vytváříme prostor pro setkávání. Poskytujeme půdu pro Váš networking. Chceme vidět naše partnery, chceme se přátelit, setkávat, mluvit. Pojďme se všichni setkat osobně!

loga-vpravo-01_192

FiremniAkce.cz - Vytvořili jsme prostor pro event managery, pořadatele firemních akcí a dodavatele - TREND EVENT. Pořádáme zajímavé fam tripy TASTE EVENT. Vytváříme neformální příležitosti pro setkání - na kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích, na zajímavých místech, u našich partnerů.

logo_boro_192

Borovice.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkávání vedoucích dětských kolektivů - organizovali jsme setkání CVVZ pro 1200 účastníků - vzdělávací akce v Praze v roce 2002. Dále pořádáme setkání učitelů (např. AQUAPALACE Praha 2008)

logo-kontakt-03_196

WellnessNoviny.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkání zájemců o wellness aktivity ve spolupráci s Českou asociací wellness. Pořádáme wellness odpoledne.

Aktuality

Pořádáme největší saunovou akci v Evropě - SaunaFest 2015

Pořádáme největší saunovou akci v Evropě - SaunaFest 2015

10.2.2015 | O víkendu 13.-15. února 2015 se kousek od Kunětické hory sejdou stovky saunérů a fanoušků zážitkového saunování. Akci pořádá Rain.cz a vzejde z ní například Mistr ČR v saunových ceremoniálech.
Chystáme další Trend Event

Chystáme další Trend Event

8.2.2015 | Na čtvrtek 9. dubna máme pro odborníky v oblasti eventů, společenských akcí, teambuldingů a dalších služeb a programů pro firemní akce připraveno již 19. pokračování oblíbené akce Trend Event. Bude se konat v Konferenčním centru U Hájků a přinese kromě možnosti setkávání a navazování obchodních konaktů také inspiraci a zážitky.