Firemní akceTrend eventTaste eventRomantické pobytyWellness novinyAqua unitedLetní táborySportovní soustředěníStanyAkce pro dětiHry a hlavolamyAquaparky, bazény, wellness hotely - vše o vodě

Máme velmi dobré virtuální kontakty. Máme skvělý systém pro naše portály. Nicméně časem jsme zjistili, že důležité je potkávat lidi na živo. Jeden osobní kontakt, setkání, pár slov je cennější než deset emailů. Dnes je virtuální téměř vše. A proto vytváříme prostor pro setkávání. Poskytujeme půdu pro Váš networking. Chceme vidět naše partnery, chceme se přátelit, setkávat, mluvit. Pojďme se všichni setkat osobně!

loga-vpravo-01_192

FiremniAkce.cz - Vytvořili jsme prostor pro event managery, pořadatele firemních akcí a dodavatele - TREND EVENT. Pořádáme zajímavé fam tripy TASTE EVENT. Vytváříme neformální příležitosti pro setkání - na kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích, na zajímavých místech, u našich partnerů.

logo_boro_192

Borovice.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkávání vedoucích dětských kolektivů - organizovali jsme setkání CVVZ pro 1200 účastníků - vzdělávací akce v Praze v roce 2002. Dále pořádáme setkání učitelů (např. AQUAPALACE Praha 2008)

logo-kontakt-03_196

WellnessNoviny.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkání zájemců o wellness aktivity ve spolupráci s Českou asociací wellness. Pořádáme wellness odpoledne.

Aktuality

Přípravy na jarní Trend Event jsou v plném proudu

Přípravy na jarní Trend Event jsou v plném proudu

10.4.2014 | Přijďte v úterý 29.4.2014 od 13ti hodin na letošní jarní Trend Event! Přijďte si prohlédnout nové konferenční prostory hotelu DUO v Praze. Akce jako každý rok umožní zajímavá setkání a prezentace odborníků z oblasti event managementu a produkce. Setkání je přístupné pouze odborné veřejnosti, a tedy si lze odnést řadu cenných nových kontaktů, upevnit stávající vazby s klienty či dodavateli, poznat nové trendy a možnosti v oboru. více
Na Regiontouru to roztočíme!

Na Regiontouru to roztočíme!

25.12.2013 | Rain.cz se účastní Regiontouru již 14. rokem. Letos jsme pro návštěvníky připravili tipy na zajímavé lokace pro eventy, zajímavé nabídky pro ubytování dětských kolektivů nebo wellness a romantické pobyty. V pátek bude ochutnávka točeného piva z minipivovaru v Relax centrum Kolštejn. Vyberete si také z nabídky EKOPOBYTu a o eventech si můžete popovídat s Pepou Matouškem z Agency FCT. V dobrém se u nás opět sejde parta fajn lidí. Takže se přijdte mrknout do Brna v termínu 16.-19.1.2014!