Firemní akceTrend eventTaste eventRomantické pobytyWellness novinyAqua unitedLetní táborySportovní soustředěníStanyAkce pro dětiHry a hlavolamyAquaparky, bazény, wellness hotely - vše o vodě

Máme velmi dobré virtuální kontakty. Máme skvělý systém pro naše portály. Nicméně časem jsme zjistili, že důležité je potkávat lidi na živo. Jeden osobní kontakt, setkání, pár slov je cennější než deset emailů. Dnes je virtuální téměř vše. A proto vytváříme prostor pro setkávání. Poskytujeme půdu pro Váš networking. Chceme vidět naše partnery, chceme se přátelit, setkávat, mluvit. Pojďme se všichni setkat osobně!

loga-vpravo-01_192

FiremniAkce.cz - Vytvořili jsme prostor pro event managery, pořadatele firemních akcí a dodavatele - TREND EVENT. Pořádáme zajímavé fam tripy TASTE EVENT. Vytváříme neformální příležitosti pro setkání - na kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích, na zajímavých místech, u našich partnerů.

logo_boro_192

Borovice.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkávání vedoucích dětských kolektivů - organizovali jsme setkání CVVZ pro 1200 účastníků - vzdělávací akce v Praze v roce 2002. Dále pořádáme setkání učitelů (např. AQUAPALACE Praha 2008)

logo-kontakt-03_196

WellnessNoviny.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkání zájemců o wellness aktivity ve spolupráci s Českou asociací wellness. Pořádáme wellness odpoledne.

Aktuality

20. Výstava HRY A HLAVOLAMY

20. Výstava HRY A HLAVOLAMY

3.9.2014 | Tradiční herní svátek se letos uskuteční od 11. do 14. září opět v historických prostorách Novoměstské radnice v centru Prahy. K vidění a hlavně hraní zde budou nejen tradiční společenské hry ale také novinky na poli nejen deskových her. Na výstavě se setkáte se sběrateli hlavolamů a je zajištěna i zahraniční účast. Připraveny jsou hlavolamové workshopy a přednášky pro školy a skupiny, science show nebo testování IQ v podání Mensa ČR. Výstava probíhá pod záštitou starostky MČ Praha 2 Mgr. Jany Černochové. V rámci letošní výstavy proběhne o víkendu mezinárodní mistrovství Prague Open 2014 ve skládání Rubikovy kostky. Více na www.HRYaHLAVOLAMY.cz více
Slovanský dům bude hostit 18. TREND EVENT

Slovanský dům bude hostit 18. TREND EVENT

3.9.2014 | Již 18. pokračování odborného setkání event manažerů a pořadatelů společenských a firemních akcí se uskuteční v centru Prahy. Sály Slovanského domu naplní inspirace na eventy všeho druhu. Zajímavé lokace, dodavatelé služeb i jednotlivá vystoupení - to vše je připraveno pro všechny odborníky ze světa pořádání eventů. Vstup je zdarma po registraci na webu www.TrendEvent.cz . Pro zájemce o prezentaci svých služeb, před úzce cílenou skupinou nákupčích, nás kontaktujte co nejdříve!