Firemní akceTrend eventTaste eventRomantické pobytyWellness novinyAqua unitedLetní táborySportovní soustředěníStanyAkce pro dětiHry a hlavolamyAquaparky, bazény, wellness hotely - vše o vodě

Máme velmi dobré virtuální kontakty. Máme skvělý systém pro naše portály. Nicméně časem jsme zjistili, že důležité je potkávat lidi na živo. Jeden osobní kontakt, setkání, pár slov je cennější než deset emailů. Dnes je virtuální téměř vše. A proto vytváříme prostor pro setkávání. Poskytujeme půdu pro Váš networking. Chceme vidět naše partnery, chceme se přátelit, setkávat, mluvit. Pojďme se všichni setkat osobně!

loga-vpravo-01_192

FiremniAkce.cz - Vytvořili jsme prostor pro event managery, pořadatele firemních akcí a dodavatele - TREND EVENT. Pořádáme zajímavé fam tripy TASTE EVENT. Vytváříme neformální příležitosti pro setkání - na kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích, na zajímavých místech, u našich partnerů.

logo_boro_192

Borovice.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkávání vedoucích dětských kolektivů - organizovali jsme setkání CVVZ pro 1200 účastníků - vzdělávací akce v Praze v roce 2002. Dále pořádáme setkání učitelů (např. AQUAPALACE Praha 2008)

logo-kontakt-03_196

WellnessNoviny.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkání zájemců o wellness aktivity ve spolupráci s Českou asociací wellness. Pořádáme wellness odpoledne.

Aktuality

Přestěhovali jsme se

Přestěhovali jsme se

28.5.2015 | Koncem května se naše firma přestěhovala do nových prostor. Nyní nás najdete nedaleko nádraží Praha-Hostivař ve žlutém domečku. Klidná lokalita a nové prostory nám přinesly i nové nápady a chuť do práce. Vítáme tedy nové nápady na aktivity a spolupráci.
Máme za sebou další Trend Event, tentokrát v Konferenčním centru U Hájků

Máme za sebou další Trend Event, tentokrát v Konferenčním centru U Hájků

15.4.2015 | Ve čtvrtek 9. dubna jsme uspořádali další z cyklu akcí Trend Event. Hostily ho zrekonstruované moderní prostory Konferenčního centra U Hájků. Úspěch sklidila novinka tohoto ročníku - dopolední odborná konference.