Firemní akceTrend eventTaste eventRomantické pobytyWellness novinyAqua unitedLetní táborySportovní soustředěníStanyAkce pro dětiHry a hlavolamyAquaparky, bazény, wellness hotely - vše o vodě

Máme velmi dobré virtuální kontakty. Máme skvělý systém pro naše portály. Nicméně časem jsme zjistili, že důležité je potkávat lidi na živo. Jeden osobní kontakt, setkání, pár slov je cennější než deset emailů. Dnes je virtuální téměř vše. A proto vytváříme prostor pro setkávání. Poskytujeme půdu pro Váš networking. Chceme vidět naše partnery, chceme se přátelit, setkávat, mluvit. Pojďme se všichni setkat osobně!

loga-vpravo-01_192

FiremniAkce.cz - Vytvořili jsme prostor pro event managery, pořadatele firemních akcí a dodavatele - TREND EVENT. Pořádáme zajímavé fam tripy TASTE EVENT. Vytváříme neformální příležitosti pro setkání - na kulturních a společenských akcích, výstavách a veletrzích, na zajímavých místech, u našich partnerů.

logo_boro_192

Borovice.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkávání vedoucích dětských kolektivů - organizovali jsme setkání CVVZ pro 1200 účastníků - vzdělávací akce v Praze v roce 2002. Dále pořádáme setkání učitelů (např. AQUAPALACE Praha 2008)

logo-kontakt-03_196

WellnessNoviny.cz - Vytvořili jsme prostor pro setkání zájemců o wellness aktivity ve spolupráci s Českou asociací wellness. Pořádáme wellness odpoledne.

Aktuality

Pořádáme herní výstavu Hry a hlavolamy

Pořádáme herní výstavu Hry a hlavolamy

18.8.2015 | Od 10. do 13. září si můžete přijít na naši akci 21. herní výstava Hry a hlavolamy zahrát stovky deskových her, vyzkoušet známé i méně známé hlavolamy. Akce se koná již tradičně na Novoměstské radnici v Praze. více
Konference Hotelové wellness & SPA

Konference Hotelové wellness & SPA

18.8.2015 | Ve spolupráci s ABF pořádáme 16. září na výstavišti v Letňanech odbornou konferenci s tématem Hotelové wellness & SPA. Na akci se sejde kolem patnácti přednášejících a panelistů. Konference doplňuje právě probíhající veletrh Bazén a sauna.